1516444200
11:30
Karabukspor - Genclerbirligi Turkish Super League
1516446000
12:00
Zilina - Ostrava Friendlies
1516446900
12:15
Viseu - Sporting CP B Portuguese Liga Vitalis
1516447800
12:30
Foolad - Paykan Iran Pro League
1516447800
12:30
Iraq U-23 - Vietnam U-23 2016 AFC U-23 Championship
1516449600
13:00
Espanyol - FC Sevilla Spain LIGA BBVA
1516449600
13:00
Zlin - Opava Friendlies
1516449600
13:00
Mas Taborsko - Varnsdorf Friendlies
1516449600
13:00
Afips - Krasnodar II Friendlies
1516449600
13:00
Chennai City - Gokulam Indian I-League
1516450500
13:15
Aberdeen FC - St. Mirren Scottish Cup
1516451400
13:30
Brighton & Hove - Chelsea England Premier League
1516451400
13:30
Al Masry - Petrojet Egyptian Premier League
1516451400
13:30
Eskisehirspor - Istanbulspor Turkish First League
1516451400
13:30
Sutton United - Dagenham & Redbridge English National League
1516453200
14:00
Frej - AIK Friendlies
1516453200
14:00
Platanias - Levadiakos Greek Super League
1516453200
14:00
Osmanlispor - Yeni Malatyaspor Turkish Super League
1516454700
14:25
Al Sadd - Al-Sailiya Qatar Qatar Stars League
1516455000
14:30
Gubbio - Mestre Italian Serie C
1516455000
14:30
Arzachena - Robur Siena Italian Serie C
1516455000
14:30
Piacenza - Olbia Italian Serie C
1516455900
14:45
Laval - Rodez French National League
1516456800
15:00
Novara - Carpi Italy Serie B
1516456800
15:00
Ascoli - AS Cittadella Italy Serie B
1516456800
15:00
Frosinone - Pro Vercelli Italy Serie B
1516456800
15:00
Empoli FC - Ternana Italy Serie B
1516456800
15:00
Perugia - Virtus Lanciano Italy Serie B
1516456800
15:00
Foggia - Pescara Italy Serie B
1516456800
15:00
Cremonese - Parma Italy Serie B
1516456800
15:00
Simulcast Italy Serie B
1516456800
15:00
Salernitana - Venezia Italy Serie B
1516456800
15:00
Nimes - Chateauroux France Ligue 2
1516456800
15:00
Shakhtar Donetsk - PFC Ludogorets Razgrad Ukraine Premier League
1516456800
15:00
Slavia Prague - Viktoria Z Friendlies
1516456800
15:00
Hapoel Haifa - Hapoel K-S Israeli Ligat ha'Al
1516458600
15:30
Freiburg - RasenBallsport Leipzig Germany Bundesliga
1516458600
15:30
Moenchengladbach - FC Augsburg Germany Bundesliga
1516458600
15:30
FSV Mainz 05 - VFB Stuttgart Germany Bundesliga
1516458600
15:30
VFL Wolfsburg - Eintracht Germany Bundesliga
1516458600
15:30
TSG Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen Germany Bundesliga
1516458600
15:30
Simulcast Germany Bundesliga
1516458600
15:30
Krasnodar U21 - Irtysh Pavlodar Friendlies
1516458600
15:30
Pune City - ATK Indian Super League
1516460400
16:00
Stoke - Huddersfield England Premier League
1516460400
16:00
West Ham - Bournemouth England Premier League
1516460400
16:00
Leicester - Watford England Premier League
1516460400
16:00
Everton - West Bromwich England Premier League
1516460400
16:00
Burnley - Manchester United England Premier League
1516460400
16:00
Arsenal - Crystal Palace England Premier League
1516460400
16:00
Dynamo Kiev - FK Haugesund Friendlies
1516460400
16:00
Sturm Graz - FC Basel Friendlies
1516460400
16:00
Adm/Modling - Tianjin Teda Friendlies
1516460400
16:00
ENPPI - Wadi Degla Egyptian Premier League
1516460400
16:00
Warrenpoint - Ballinamallard Northern Irish Premier League
1516460400
16:00
Linfield - Glenavon Northern Irish Premier League
1516460400
16:00
Coleraine - Crusaders Northern Irish Premier League
1516460400
16:00
Cliftonville - Dungannon Northern Irish Premier League
1516460400
16:00
Carrick Rangers - Glentoran Northern Irish Premier League
1516460400
16:00
Ards - Ballymena Utd Northern Irish Premier League
1516460400
16:00
Valladolid - Sevilla II Spanish Segunda Division
1516460400
16:00
Aston Villa - Barnsley English League Championship
1516460400
16:00
Celtic FC - Brechin Scottish Cup
1516460400
16:00
Braga U-19 - Porto U-19 Portuguese U19 League
1516461300
16:15
Real Madrid - Deportivo Spain LIGA BBVA
1516461300
16:15
Atletico Madrid - Girona FC Spain LIGA BBVA
1516461300
16:15
Panathinaikos - Kerkyra Greek Super League
1516462200
16:30
Bassano - Santarcangelo Italian Serie C
1516462200
16:30
Pordenone - Fano Italian Serie C
1516462200
16:30
FeralpiSalo - Sambenedettese Italian Serie C
1516462200
16:30
Fermana - FC Sudtirol Italian Serie C
1516462200
16:30
AlbinoLeffe - Renate Italian Serie C
1516462500
16:35
Umm Salal - Al Gharafa Qatar Qatar Stars League
1516462500
16:35
Al Rayyan - Al Kharitiyath Qatar Qatar Stars League
1516464000
17:00
FC Nantes - Bordeaux France Ligue 1
1516464000
17:00
Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Israeli Ligat ha'Al
1516464000
17:00
Maritimo Funchal - Belenenses Portuguese Primeira Liga
1516464000
17:00
Fenerbahce - Goztepe Turkish Super League
1516464900
17:15
Ashdod SC - Maccabi Haifa FC Israeli Ligat ha'Al
1516465800
17:30
Angola - Cameroon African Nations Championship
1516467600
18:00
Spezia - US Palermo Italy Serie B
1516467600
18:00
Standard - Eupen Belgian Jupiler League
1516467600
18:00
Real Oviedo - Almeria Spanish Segunda Division
1516467600
18:00
Cordoba - Albacete Spanish Segunda Division
1516468500
18:15
Cardiff MU - TNS Welsh League Cup
1516469400
18:30
Hamburger SV - FC Cologne Germany Bundesliga
1516469400
18:30
Villarreal CF - UD Levante Spain LIGA BBVA
1516469400
18:30
Manchester City - Newcastle England Premier League
1516469400
18:30
Roda - FC Twente Netherlands Eredivisie
1516469400
18:30
El Harby - El Geish Egyptian Premier League
1516469400
18:30
Larisa - AEK Athens Greek Super League
1516469400
18:30
Sheffield Wednesday - Cardiff English League Championship
1516469400
18:30
Triestina - Reggina Italian Serie C
1516471200
19:00
Spain - Netherlands Women. Friendly Match
1516471200
19:00
Sao Bernardo - Votuporanguense Brazilian Campeonato Paulista 2
1516472100
19:15
Benfica Lisbon - Chaves Portuguese Primeira Liga
1516473000
19:30
Hapoel Acre - Hapoel Be'er Sheva Israeli Ligat ha'Al
1516473000
19:30
Mirassol - Sao Bento Brazilian Campeonato Paulista
1516473900
19:45
Zwolle - NAC Breda Netherlands Eredivisie
1516473900
19:45
ADO den Haag - Venlo Netherlands Eredivisie
1516474800
20:00
Troyes - Lille OSC France Ligue 1
1516474800
20:00
Strasbourg - Dijon Footbal France Ligue 1
1516474800
20:00
Stade Rennes - Angers France Ligue 1
1516474800
20:00
Montpellier HSC - Toulouse France Ligue 1
1516474800
20:00
Amiens - Guingamp France Ligue 1
1516474800
20:00
Simulcast France Ligue 1
1516474800
20:00
Waasland-Beveren - Sint-Truiden Belgian Jupiler League
1516474800
20:00
Ostend - Kortrijk Belgian Jupiler League
1516474800
20:00
Lorca - SD Huesca Spanish Segunda Division
1516474800
20:00
Fluminense - Botafogo RJ Brazilian Campeonato Carioca
1516474800
20:00
Audax Sao Paulo - Penapolense Brazilian Campeonato Paulista 2
1516474800
20:00
Capivariano - Atibaia Brazilian Campeonato Paulista 3
1516474800
20:00
Uniao Barbarense - Manthiqueira Brazilian Campeonato Paulista 3
1516476600
20:30
AC Cesena - Bari Italy Serie B
1516476600
20:30
Congo - Burkina Faso African Nations Championship
1516476600
20:30
KV Mechelen - SV Zulte Waregem Belgian Jupiler League
1516476600
20:30
Lugo - Gijon Spanish Segunda Division
1516476600
20:30
Siracusa - Rende Italian Serie C
1516477500
20:45
UD Las Palmas - Valencia CF Spain LIGA BBVA
1516477500
20:45
Vitesse Arnhem - SC Heerenveen Netherlands Eredivisie
1516478400
21:00
France - Italy Women. Friendly Match
1516478400
21:00
Spain - Netherlands Women. Friendly Match
1516478400
21:00
Haiti U-20 - Costa Rica U-20 Women. CONCACAF U-20 Championship
1516478400
21:00
Rio Claro - Oeste Brazilian Campeonato Paulista 2
1516480200
21:30
Portimonense - Sporting Braga Portuguese Primeira Liga
1516480200
21:30
USA U-20 - Nicaragua U-20 Women. CONCACAF U-20 Championship
1516482000
22:00
Sao Paulo - Novorizontino Brazilian Campeonato Paulista
1516487400
23:30
Canada U-20 - Trin. and Tobago U-20 Women. CONCACAF U-20 Championship
1516489200
00:00
Queretaro FC - Tigres Mexico Primera Division
1516489200
00:00
Cruz Azul - Leon Mexico Primera Division
1516489200
00:00
Legia Warszawa - Atletico Nacional Friendly Tournament
1516489200
00:00
Ferroviarios - Ituano Brazilian Campeonato Paulista
1516496400
02:00
Monterrey - Tijuana Mexico Primera Division
1516496760
02:06
Pachuca - Lobos de la BUAP Mexico Primera Division
1516445100
11:45
Magnolia Hotshots - Phoenix Petroleum Philippine Cup
1516446000
12:00
CSKA II - Zenit II Russian Super League
1516446000
12:00
CLS Knights - Alab ng Pilipinas ASEAN League
1516448100
12:35
Jilin - Chongqing Fly Dragon CBA
1516448100
12:35
Zhejiang Golden Bulls - Shougang Beijing Ducks CBA
1516449600
13:00
Cherkasky Mavpy - Politekhnik Kharkov Ukraine SuperLeague
1516449600
13:00
BC USK PRAHA - Loko Trutnov Women. Czech ZBL
1516449600
13:00
UMMC - Yenisey Women. Russian Premier League
1516449600
13:00
Garuda Bandung - Hangtuah Sumsel Indonesian IBL
1516453200
14:00
Avtodor - Astana VTB League
1516453200
14:00
Kupol Rodniki - Spartak Moscow Russian Super League
1516453200
14:00
Kibirkstis - Fortuna Women. LMKL
1516455000
14:30
BK Novosibirsk - Ural Russian Super League
1516455000
14:30
Karesi Spor - Ankara DSİ Turkish First League
1516456800
15:00
Cherkasky Mavpy - Politekhnik Kharkov Ukraine SuperLeague
1516456800
15:00
BC Budivelnik - Dnepr Ukraine SuperLeague
1516456800
15:00
Legends Game Friendly Match
1516456800
15:00
Suduva - Ruta Women. LMKL
1516456800
15:00
Jazz - Talsi/Triobet Lietuvos. NKL
1516456800
15:00
Mazeikiai - Silute Lietuvos. NKL
1516456800
15:00
Ezherunas - Telsiai Lietuvos. NKL
1516456800
15:00
Delikatesas - Sakiai Vytis Lietuvos. NKL
1516458600
15:30
Larissas Faros - PAOK Greek A1 Ethniki
1516458600
15:30
Kymis - AEK Greek A1 Ethniki
1516458600
15:30
Aris - Kolossos Greek A1 Ethniki
1516460400
16:00
CSKA II - Zenit II Russian Super League
1516460400
16:00
Yambol - Rilski Sportist Bulgarian NBL
1516460400
16:00
Spartak Pleven - Akademik Sofia Bulgarian NBL
1516460400
16:00
Sokol Hradec Králové - Slovanka W Women. Czech ZBL
1516460400
16:00
Juventus - Nevezis Lietuvos Krepsinio Lyga
1516460400
16:00
Dynamo Kursk - Dynamo-GUVD Women. Russian Premier League
1516460400
16:00
Akhisar - Mugla Ormanspor Turkish First League
1516460400
16:00
Geneva - Winterthur Women. Swiss National League A
1516461300
16:15
Cluj-Napoca - Sibiu Romanian Divizia A1
1516461600
16:20
Kaunas - Lietkabelis Panevezys Lietuvos Krepsinio Lyga
1516464000
17:00
Cedevita - Mega Vizura Adriatic League
1516464000
17:00
Akademik Plovdiv - Cherno More Bulgarian NBL
1516464000
17:00
Beroe W - Balkan Bulgarian NBL
1516464000
17:00
Goettingen - Ludwigsburg German Bundesliga
1516464000
17:00
Skyliners - Giessen German Bundesliga
1516464000
17:00
CEZ Nymburk - BK Pliska Studanka Pardubice Czech NBL
1516464000
17:00
Bosna Royal - Zrinjski Bosnian Premier League
1516464000
17:00
Student - Radnik Bijeljina Bosnian Premier League
1516464000
17:00
Mladost - Spars Bosnian Premier League
1516464000
17:00
Bosnjak - Sloboda Bosnian Premier League
1516464000
17:00
Vogosca - Siroki Bosnian Premier League
1516464300
17:05
Jolly Sibenik - Zagreb Croatian A-1 Liga
1516465800
17:30
Ostrava W - 0 Jindrichuv Hradec Czech NBL
1516465800
17:30
Fribourg Olympic - Lausanne Swiss National League A
1516465800
17:30
Monthey - Geneve Lions Swiss National League A
1516465800
17:30
Vevey Riviera - Massagno Swiss National League A
1516465800
17:30
Bellinzona - Fribourg Women. Swiss National League A
1516466700
17:45
Kolin - USK Praha Czech NBL
1516467600
18:00
Villanova - Connecticut NCAA
1516467600
18:00
Holy Cross - Bucknell NCAA
1516467600
18:00
St Johns - Georgetown NCAA
1516467600
18:00
Wichita State - Houston Dynamo NCAA
1516467600
18:00
Florida State - Virginia Tech NCAA
1516467600
18:00
Ohio State - Minnesota NCAA
1516467600
18:00
Purdue - Iowa Wild NCAA
1516467600
18:00
Kosice - Iskra Svit Slovak Extraliga
1516467600
18:00
Zilina - Komarno Slovak Extraliga
1516467600
18:00
Spisska Nova Ves - Inter Bratislava Slovak Extraliga
1516467600
18:00
Levice - Prievidza Slovak Extraliga
1516467600
18:00
Frankfurt - Bayreuth Friendly Tournament
1516467600
18:00
Herne - Halle German Women Bundesliga
1516467600
18:00
Galati - Timba Romanian Divizia A1
1516467600
18:00
Araberri - Basquet Coruna Spanish LEB Oro
1516467600
18:00
Olomouc - Opava Czech NBL
1516467600
18:00
Decin - Brno W Czech NBL
1516467600
18:00
Tury Svitavy - Usti nad Labem Czech NBL
1516467600
18:00
Skyliners - Bayreuth BBL-Cup
1516469400
18:30
George Washington - VCU NCAA
1516469400
18:30
Limoges - BCM Gravelines French LNB
1516471200
19:00
Citadel - VMI NCAA
1516471200
19:00
Fordham - St Joseph NCAA
1516471200
19:00
North Dakota State - IPFW NCAA
1516471200
19:00
Rhode Island - Dayton NCAA
1516471200
19:00
St. Francis (PA) - Sacred Heart NCAA
1516471200
19:00
LSU - Vanderbilt NCAA
1516471200
19:00
Niagara - Fairfield NCAA
1516471200
19:00
Northern Kentucky - Green Bay NCAA
1516471200
19:00
Partizan - Cibona Adriatic League
1516471200
19:00
Karlovka Bratislava - MBK Handlova Slovak Extraliga
1516471200
19:00
Marburg - Saarlouis German Women Bundesliga
1516471200
19:00
Rhondorf - Dresden German ProB
1516471200
19:00
KK Split - Kastela Croatian A-1 Liga
1516471200
19:00
Urartu - Shirak Armenian League A
1516472100
19:15
Breogan - Blancos de Rueda Valladolid Spanish LEB Oro
1516474800
20:00
Surrey - Glasgow Baltic Basketball League
1516474800
20:00
Temple - Pennsylvania NCAA
1516474800
20:00
Saint Louis FC - Massachusetts NCAA
1516474800
20:00
Old Dominion - Bjorn Phau NCAA
1516474800
20:00
Lehigh - Army West Point NCAA
1516474800
20:00
Boston University - Siam Navy NCAA
1516474800
20:00
Georgia Tech - North Carolina NCAA
1516474800
20:00
Penn State - Northwestern NCAA
1516474800
20:00
Loyola (MD) - Colgate NCAA
1516474800
20:00
Lafayette - American NCAA
1516474800
20:00
North Florida - South Carolina Upstate NCAA
1516474800
20:00
Delaware - Northeastern NCAA
1516474800
20:00
Tennessee Martin - SIU-Edwardsville NCAA
1516474800
20:00
Northern Illinois - Akron NCAA
1516474800
20:00
Illinois State - Indiana State NCAA
1516474800
20:00
Texas - West Virginia NCAA
1516474800
20:00
Oklahoma City - Oklahoma State NCAA
1516474800
20:00
Texas Tech - Iowa State NCAA
1516474800
20:00
Butler - Depaul NCAA
1516474800
20:00
Boulazac - Cholet French LNB
1516474800
20:00
Strasbourg - Pau Orthez French LNB
1516474800
20:00
ASVEL - Toulon French LNB
1516474800
20:00
Le Portel - Elan Chalon French LNB
1516474800
20:00
Bahia San Agustin - Lleida Spanish LEB Oro
1516474800
20:00
Poitiers - Nancy French LNB Pro B
1516474800
20:00
Orleans - Roanne French LNB Pro B
1516474800
20:00
Kemper - Charleville-Mezieres French LNB Pro B
1516475700
20:15
Georgia Southern - Georgia State NCAA
1516476600
20:30
Leicester Riders - Bristol City Baltic Basketball League
1516476600
20:30
Xavier - Seton Hall NCAA
1516476600
20:30
La Salle - Richmond NCAA
1516476600
20:30
Eastern Washington - Southern Utah NCAA
1516476600
20:30
Bennet Cantu - Sassari Italian Lega Basket
1516476600
20:30
Oldenburg - New Yorker Phantoms Braunschweig German Bundesliga
1516476600
20:30
Antwerp - Liege Belgian Championships
1516477500
20:45
Reggio Emilia - Avellino Italian Lega Basket
1516478400
21:00
Creighton - Providence NCAA
1516480200
21:30
Mississippi State - Arkansas NCAA
1516480200
21:30
Central Michigan - Bowling Green NCAA
1516480200
21:30
Ball State - Miami Ohio NCAA
1516480200
21:30
Oklahoma - Cleveland NBA
1516482000
22:00
Oakland - Detroit NCAA
1516482000
22:00
Fresno State - Air Force NCAA
1516482000
22:00
Drexel - James Madison NCAA
1516482000
22:00
UTEP - UTSA NCAA
1516482000
22:00
Morgan State - Coppin State NCAA
1516482000
22:00
Norfolk State - South Carolina State NCAA
1516482000
22:00
Bethune-Cookman - Delaware State NCAA
1516482000
22:00
Western Carolina - East Tennessee State NCAA
1516482000
22:00
Arizona - Stanford NCAA
1516482000
22:00
East Carolina - Cincinnati NCAA
1516482000
22:00
Missouri - Texas A&M NCAA
1516482000
22:00
Abilene Christian - Central Arkansas NCAA
1516482000
22:00
TCU - Kansas State NCAA
1516482000
22:00
Bryant - St. Francis (NY) NCAA
1516482000
22:00
Hofstra - College of Charleston NCAA
1516482000
22:00
Missouri State - Drake NCAA
1516482000
22:00
Robert Morris - Wagner NCAA
1516482000
22:00
Pittsburgh - Duke NCAA
1516482000
22:00
Notre Dame - Clemson NCAA
1516482300
22:05
Appalachian State - Southern Alabama NCAA
1516482900
22:15
Southeast Missouri State - Eastern Illinois NCAA
1516482900
22:15
Tennessee Tech - Morehead State NCAA
1516483800
22:30
Mount Saint Mary - Fairleigh Dickinson NCAA
1516483800
22:30
Samford - Furman NCAA
1516483800
22:30
George Mason - Duquesne NCAA
1516483800
22:30
Florida Gulf Coast - Kennesaw State NCAA
1516485600
23:00
Mississippi Valley State - Texas Southern NCAA
1516485600
23:00
North Texas - Southern Miss NCAA
1516485600
23:00
UNLV - Colorado State NCAA
1516485600
23:00
Stetson - Lipscomb NCAA
1516485600
23:00
Mercer - UNC Greensboro NCAA
1516485600
23:00
Chicago - Atlanta NBA
1516486500
23:15
Coastal Carolina - Troy NCAA
1516486500
23:15
UL-Monroe - UT Arlington NCAA
1516487400
23:30
Sam Houston State - Lamar NCAA
1516487400
23:30
Louisiana-Lafayette - Texas State NCAA
1516489200
00:00
Washington - Colorado NCAA
1516489200
00:00
Baylor - Kansas City NCAA
1516489200
00:00
Tulane - SMU NCAA
1516489200
00:00
Arkansas State - Arkansas-Little Rock NCAA
1516489200
00:00
Hampton - Savannah St. NCAA
1516489200
00:00
Arkansas-Pine Bluff - Prairie View NCAA
1516489200
00:00
Tennessee - South Carolina NCAA
1516489200
00:00
Austin Peay - Belmont NCAA
1516489200
00:00
Utah Valley State - New Mexico State NCAA
1516489200
00:00
Georgia - Auburn NCAA
1516489200
00:00
UCF - South Florida NCAA
1516489200
00:00
Northwestern State - Southeastern Louisiana NCAA
1516489200
00:00
Penarol - Quilmes Argentinian LNB
1516489200
00:00
Boca Juniors - Atenas Argentinian LNB
1516491000
00:30
Grambling State - Jackson State NCAA
1516491000
00:30
Alabama A and M - Alcorn State NCAA
1516491000
00:30
Alabama State - Southern University NCAA
1516492800
01:00
Harvard - Dartmouth NCAA
1516492800
01:00
William & Mary - Elon NCAA
1516492800
01:00
IUPUI - Youngstown State NCAA
1516492800
01:00
Rice - Louisiana Tech NCAA
1516492800
01:00
San Diego State - New Mexico NCAA
1516492800
01:00
Charlotte Checkers - Florida NCAA
1516492800
01:00
Cornell - Kolumbia Layons NCAA
1516492800
01:00
Marist - Rider NCAA
1516492800
01:00
Chattanooga - Wofford NCAA
1516492800
01:00
Idaho - Northern Arizona NCAA
1516492800
01:00
Jacksonville State - Eastern Kentucky NCAA
1516492800
01:00
Towson - UNC Wilmington NCAA
1516492800
01:00
UAB - Marshall NCAA
1516492800
01:00
Kent State - Toledo NCAA
1516492800
01:00
Middle Tennessee State - Western Kentucky NCAA
1516492800
01:00
Capitanes de Arecibo - Ferro Carril FIBA Americas League
1516492800
01:00
Miami - Charlotte NBA
1516492800
01:00
Memphis - New Orleans NBA
1516492800
01:00
San Lorenzo - La Union Argentinian LNB
1516492800
01:00
Hispano Americano - Argentino Junin Argentinian LNB
1516492800
01:00
Mexico - Panteras Mexico. LNBP
1516492800
01:00
FIMA - Artsakh Armenian League A
1516494600
01:30
Incarnate Word - New Orleans NCAA
1516494600
01:30
Milwaukee - Philadelphia NBA
1516496400
02:00
Gonzaga - Santa Clara NCAA
1516496400
02:00
South Dakota - Nebraska Omaha NCAA
1516496400
02:00
Denver - Oral Roberts NCAA
1516496400
02:00
Evansville - Bradley NCAA
1516496400
02:00
South Dakota State - Western Illinois NCAA
1516496400
02:00
USC - Oregon State NCAA
1516496400
02:00
Memphis - Tulsa NCAA
1516496400
02:00
Wright State - Milwaukee NCAA
1516496400
02:00
Grand Canyon - UMKC NCAA
1516496400
02:00
Ciclista Olimpico - Salta Argentinian LNB
1516446000
12:00
ATP Challenger, Koblenz ATP Challenger Tour
1516447800
12:30
S.Arends/A.Sancic - G.Panfil/V.Uzhylovsky ATP Challenger Tour
1516453200
14:00
Ilya Ivashka - Kenny De Schepper ATP Challenger Tour
1516460400
16:00
Sergiy Stakhovsky - Mats Moraing ATP Challenger Tour
1516460400
16:00
ITF Tour, Orlando ITF Tour
1516460400
16:00
ITF Tour, Petit Bourg ITF Tour
1516489200
00:00
Madison Keys - Caroline Garcia Grand Slam Tournament
1516492800
01:00
Australian Open Grand Slam Tournament
1516492800
01:00
L.Chan/J.Murray - A.Klepac/R.Ram Grand Slam Tournament
1516492800
01:00
Annete Kontaveit - Carla Suarez Navarro Grand Slam Tournament
1516492800
01:00
R.Bopanna/E.Roger-Vasselin - O.Marach/M.Pavic Grand Slam Tournament
1516465800
17:30
Brisbane Bandits - Perth Heat ABL
1516446000
12:00
Dynamo Riga - Dinamo Minsk Kontinental Hockey League
1516446000
12:00
Torpedo U-K - Khimik Vs VHL
1516446000
12:00
Karaganda - Zvezda Chekhov VHL
1516446000
12:00
Snezhnye Barsy - Sputnik Almetyevsk MHL
1516447800
12:30
Traktor - Ugra Kontinental Hockey League
1516447800
12:30
Mogo - Kurbads Latvian Hockey Higher League
1516449600
13:00
Metallurg Mg - Avangard Omsk Region Kontinental Hockey League
1516449600
13:00
Tyumen - KRS Heilongjiang VHL
1516449600
13:00
Kurhan - Tseng Tou VHL
1516449600
13:00
Sarmaty - Irbis MHL
1516456800
15:00
Dinamo Minsk - Admiral Kontinental Hockey League
1516456800
15:00
Lokomotiv Y - Kunlun Kontinental Hockey League
1516456800
15:00
Torpedo NN - Severstal Kontinental Hockey League
1516456800
15:00
SKA St. Petersburg - Amur Khabarovsk Kontinental Hockey League
1516456800
15:00
Dinamo Minsk - Admiral Friendly Match
1516456800
15:00
Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk Belarusian Extraleague
1516456800
15:00
Belarus U-20 - HK Mogilev Belarusian Extraleague
1516456800
15:00
Vitebsk - Khimik-SKA Belarusian Extraleague
1516456800
15:00
Neman Grodno - Shakhtyor Sl Belarusian Extraleague
1516456800
15:00
Metallurg Zhlobin - Gomel Belarusian Extraleague
1516457100
15:05
Kharkiv Vityaz - Brovary Vovky Ukrainian PHL
1516457100
15:05
Dynamo Kharkiv - Brovary Vovky Ukrainian PHL
1516457700
15:15
Vaxjo Lakers - Linkoeping SHL
1516457700
15:15
Farjestad - Skeleftea SHL
1516457700
15:15
Brynas - Djurgardens SHL
1516460400
16:00
Karpat - Pelicans Finnish SM-liiga
1516460400
16:00
KooKoo - Saipa Finnish SM-liiga
1516460400
16:00
Kalpa - HIFK Finnish SM-liiga
1516460400
16:00
Jukurit - Jyvaskyla Finnish SM-liiga
1516460400
16:00
Ilves - Assat Finnish SM-liiga
1516460400
16:00
Lukko - Tappara Finnish SM-liiga
1516460400
16:00
Sport Vaasan - HPK Finnish SM-liiga
1516460400
16:00
LeKi - KeuPa Finnish Mestis
1516460400
16:00
K-Vantaa - IPK Finnish Mestis
1516460400
16:00
Peliitat - Jokipoja Finnish Mestis
1516460400
16:00
SaPKo - TuTo Finnish Mestis
1516460400
16:00
RoKi - Kettera Finnish Mestis
1516467600
18:00
Frolunda - Lulea SHL
1516467600
18:00
Karlskrona - Mora SHL
1516467600
18:00
Oerebro - Rogle SHL
1516467600
18:00
Levy - Bilyi Bars Ukrainian PHL
1516467600
18:00
Novoyavorivsk - Bilyi Bars Ukrainian PHL
1516471200
19:00
New Jersey - Philadelphia NHL
1516471200
19:00
Dallas - Buffalo NHL
1516478400
21:00
Winnipeg - Calgary NHL
1516478400
21:00
Rangers - Colorado NHL
1516492800
01:00
Boston - Montreal NHL
1516492800
01:00
Carolina - Detroit NHL
1516492800
01:00
Toronto - Ottawa NHL
1516496400
02:00
Florida - Nashville NHL
1516496400
02:00
Arizona - Saint-Louis NHL
1516496400
02:00
Pittsburgh - San Jose NHL
1516453200
14:00
Krasnyi Yar - London Broncos European Challenge Cup
1516453200
14:00
Glasgow Warriors - Exeter Chiefs European Champions Cup
1516453200
14:00
Montpellier - Leicester Tigers European Champions Cup
1516456800
15:00
Zebre - Agen European Challenge Cup
1516458600
15:30
Brive - Worcester European Challenge Cup
1516458600
15:30
Connacht - Oyonnax European Challenge Cup
1516460400
16:00
Newport - Bordeaux European Challenge Cup
1516460400
16:00
Cheetahs - Southern Kings Pro 14
1516461300
16:15
Saracens - Northampton Saints European Champions Cup
1516461300
16:15
Clermont - Ospreys European Champions Cup
1516467600
18:00
Lyon - Cardiff Blues European Challenge Cup
1516467600
18:00
Toulouse - Sale Sharks European Challenge Cup
1516469400
18:30
Benetton Treviso - Bath European Champions Cup
1516469400
18:30
Scarlets - Toulon European Champions Cup
1516478400
21:00
Stade Francais - Edinburgh European Challenge Cup
1516443600
11:20
Perth Scorchers - Hobart Hurricanes BBL
1516444200
11:30
Worldcup, Kitzbuhel Alpine Skiing
1516444500
11:35
2018 European Championship Figure Skating
1516446000
12:00
Epitsentr K Avangard - Cardinal Rivne Ukrainian Extra-Liga
1516446900
12:15
World Cup, Konigssee Bobsleigh
1516449600
13:00
World Cup, Planica Cross-Country Skiing
1516449600
13:00
Florida Pro Surfing
1516449600
13:00
Orgkhim - Zaria Yakutsk Russia Vysha Liga
1516449600
13:00
MosPolitekh - KPRF-2 Russia Vysha Liga
1516449600
13:00
World Cup, Saas-Fee UIAA
1516450500
13:15
World Cup, Antholz Biathlon
1516451400
13:30
World Cup, Erfurt Speed skating
1516452300
13:45
World Cup, Konigssee Bobsleigh
1516453200
14:00
Masters 2018 Snooker
1516453200
14:00
Hungarian Open ITTF World Tour
1516453200
14:00
Master Tour TT Master Tour
1516453200
14:00
MosPolitekh - KPRF-2 Russia Vysha Liga
1516455000
14:30
Racing, United Kingdom National Event
1516456800
15:00
World Cup, Antholz Biathlon
1516457700
15:15
World Cup, Konigssee Bobsleigh
1516458600
15:30
Esslingen - Leverkusen Swimming/Diving/Waterpolo
1516458600
15:30
MKV Odessa - ARPI Ukrainian First League
1516459500
15:45
World Championships, Oberstdorf Ski Jumping
1516460400
16:00
Grand-Prix Tunis Judo
1516462200
16:30
Navarra - Catalonia Swimming/Diving/Waterpolo
1516462200
16:30
2018 European Championship Figure Skating
1516463100
16:45
World Cup, Konigssee Bobsleigh
1516464000
17:00
Mataro - Ekipe Orizzonte Euro League
1516464000
17:00
Olympiacos - Uralochka Euro League
1516468500
18:15
UVSE - Kirishi Euro League
1516469400
18:30
Sabadell - Utrecht Euro League
1516470300
18:45
Messina - Padova Euro League
1516471200
19:00
Yugra - Lille Euro League
1516471200
19:00
World Cup, Saas-Fee UIAA
1516473000
19:30
World Cup, Nakiska Freestyle
1516473900
19:45
Vuliagmeni - BVSC-Zuglo W Euro League
1516476600
20:30
Sant Andreu - Dunaujvaros Euro League
1516478400
21:00
Masters 2018 Snooker
1516478400
21:00
CareerBuilder Challenge Golf
1516480200
21:30
World Cup, Tremblant Freestyle
1516482000
22:00
CareerBuilder Challenge Golf
1516483800
22:30
Racing, USA National Event
1516492800
01:00
Mitsubishi Electric Championship Golf
1516494600
01:30
Tour down Under UCI World Tour
1516496400
02:00
Errol Spence - Lamont Peterson IBF