1508609700
20:15
Sport Huancayo - Deportivo Municipal Peruvian Primera Division
1508610000
20:20
Maribor - Ankaran Hrvatini Slovenian PrvaLiga
1508610600
20:30
Lechia Gdansk - Lech Poznan Poland Ekstraklasa
1508610600
20:30
Criciuma - Internacional Brazil Serie B
1508610600
20:30
Huachipato - Universidad Catolica Chile Primera Division
1508610600
20:30
Kortrijk - AA Gent Belgian Jupiler League
1508610600
20:30
Sevilla II - Real Zaragoza Spanish Segunda Division
1508611500
20:45
Barcelona - Malaga CF Spain LIGA BBVA
1508611500
20:45
SSC Napoli - Inter Italy Serie A
1508611500
20:45
FC Twente - Roda Netherlands Eredivisie
1508611500
20:45
Sligo Rovers - Derry City Irish Premier Division
1508612400
21:00
Vasco da Gama - Coritiba FC Brazil Serie A
1508612400
21:00
WAC Casablanca - USM Alger CAF Champions League
1508612400
21:00
Puerto Rico FC - Indy Eleven NASL
1508614200
21:30
Londrina - Paysandu Brazil Serie B
1508614200
21:30
Gremio Brasil - Santa Cruz Brazil Serie B
1508614200
21:30
Vila Nova - Oeste Brazil Serie B
1508614200
21:30
Plaza Colonia - Juventud de las Piedras Uruguay Primera Division
1508614200
21:30
Liverpool M - Nacional Uruguay Primera Division
1508614200
21:30
Racing Club - Rampla Juniors Uruguay Primera Division
1508614200
21:30
River Plate - Sud America Uruguay Primera Division
1508614200
21:30
FC Porto - Pacos Ferreira Portuguese Primeira Liga
1508616000
22:00
Univ San Martin - Alianza Atletico Peruvian Primera Division
1508616000
22:00
Real Garcilaso - Universitario Peruvian Primera Division
1508616000
22:00
Club FBC Melgar - Academia Cantolao Peruvian Primera Division
1508616900
22:15
Envigado - Atletico Huila Colombian League
1508617800
22:30
FUS Rabat - Mazembe CAF Confederations Cup
1508619600
23:00
America MG - Parana Clube Brazil Serie B
1508619600
23:00
Audax Italiano - Colo Colo Chile Primera Division
1508619600
23:00
Club Libertad - Cerro Porteno Paraguayan Primera Division
1508619600
23:00
Libertad - Cerro Porteno Paraguayan Primera Division
1508623200
00:00
Lobos de la BUAP - Cruz Azul Mexico Primera Division
1508623200
00:00
Queretaro FC - Santos Mexico Primera Division
1508623500
00:05
Rochester Rhinos - Charlotte Independence USL
1508625000
00:30
Deportes Tolima - Atl. Bucaramanga Colombian League
1508626800
01:00
Luverdense - Goias Brazil Serie B
1508626800
01:00
Charleston Battery - New York Red Bulls II USL
1508626800
01:00
La Equidad - Independiente M Colombian League
1508627400
01:10
Nacional Asuncion - Rubio Nu Paraguayan Primera Division
1508628600
01:30
San Luis - Antofagasta Chile Primera Division
1508628600
01:30
Tampa Bay - Cincinnati USL
1508628600
01:30
Puerto Rico FC - Indy Eleven NASL
1508628600
01:30
North Carolina - San Francisco Deltas NASL
1508630400
02:00
Tigres - Toluca Mexico Primera Division
1508630400
02:00
Bolivar - Guabira Bolivian Primera Division
1508630760
02:06
Pachuca - Puebla Mexico Primera Division
1508632200
02:30
San Antonio - Tulsa Roughnecks USL
1508632200
02:30
Swope Park Rangers - Phoenix Rising USL
1508632200
02:30
Club Alianza Lima - U.Comercio Peruvian Primera Division
1508633100
02:45
Reno 1868 - OKC Energy USL
1508633100
02:45
Junior - Santa Fe Colombian League
1508634000
03:00
Edmonton - Miami NASL
1508634000
03:00
Club FBC Melgar - Academia Cantolao Peruvian Primera Division
1508637600
04:00
CF America - Necaxa Mexico Primera Division
1508648400
07:00
Fagiano Okayama - Thespa Kusatsu Japan J. League 2
1508648400
07:00
Kamatamare Sanuki - Yamagata Japan J. League 2
1508648400
07:00
Fukuoka - JEF United Japan J. League 2
1508648400
07:00
Roasso Kumamoto - Tokushima Vortis Japan J. League 2
1508648400
07:00
Zweigen Kanazawa - Kyoto Japan J. League 2
1508648400
07:00
Ural U21 - Akhmat U21 Russian Reserves League
1508652000
08:00
Brisbane Roar FC - Newcastle Jets Australia A-League
1508652000
08:00
Ulsan Horang-i - Jeju United South Korean K-League
1508652000
08:00
Gwangju - Gwangju FC South Korean K-League
1508652000
08:00
Gangwon - Jeonbuk Motors South Korean K-League
1508653800
08:30
Perseru Serui - Persipura Indonesia Super League
1508655600
09:00
Japan U-19 - South Korea U-19 Women.Asia U-19 Championship
1508655600
09:00
Australia U-19 - Vietnam U-19 Women.Asia U-19 Championship
1508657400
09:30
Changchun Yatai - Jiangsu Suning China Super League
1508657400
09:30
Japan - Switzerland Women. Friendly Match
1508659200
10:00
Perth Glory FC - Central Coast Mariners Australia A-League
1508659200
10:00
Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka Japanese J League
1508659200
10:00
Persela Lamongan - Persib Bandung Indonesia Super League
1508659200
10:00
Voltes - Davao Aguilas Philippine UFL
1508660100
10:15
Viktoria Z - Znojmo Czech 2 Liga
1508661000
10:30
Teplice U-21 - Dukla Praha U-21 Czech Under 21 Liga
1508661000
10:30
Hermannstadt - CF Braila Romanian Liga II
1508662800
11:00
Ordabasy Shymkent - Astana Kazakhstan Premier League
1508662800
11:00
Kaisar Kyzylorda - Atyrau Kazakhstan Premier League
1508662800
11:00
Anzhi U21 - Arsenal Tula U21 Russian Reserves League
1508662800
11:00
Karvina U-21 - Zlin U-21 Czech Under 21 Liga
1508662800
11:00
France U-17 - Belarus U-17 European U-17 Championship