1493110800
11:00
CSKA Moscow II - Lokomotiv M II Russian Reserves League
1493110800
11:00
Arsenal Tula U21 - Krylia Sovetov II Russian Reserves League
1493114400
12:00
Suwon S.B. - Kawasaki Frontale AFC Champions League
1493114400
12:00
Gamba Osaka - Adelaide United AFC Champions League
1493116200
12:30
Salernitana - Bari Italy Serie B
1493120100
13:35
Jiangsu Suning - Jeju United AFC Champions League
1493121600
14:00
Eastern - Guangzhou R&F F.C. AFC Champions League
1493121600
14:00
Lokomotiv Tashkent - Al-Taawon AFC Champions League
1493121600
14:00
Banants - Pyunik Armenian Cup
1493125200
15:00
Brescia - Ternana Italy Serie B
1493125200
15:00
Simulcast Italy Serie B
1493125200
15:00
Ascoli - Avellino Italy Serie B
1493125200
15:00
SPAL - AS Cittadella Italy Serie B
1493125200
15:00
Virtus Lanciano - Latina Italy Serie B
1493125200
15:00
Pisa - Pro Vercelli Italy Serie B
1493125200
15:00
Frosinone - Spezia Italy Serie B
1493125200
15:00
Carpi - Trapani Italy Serie B
1493128800
16:00
Batrana Doamna - Satu Mare Romanian Liga II
1493132400
17:00
Levadia - Kalju Estonian Meistriliiga
1493132400
17:00
Syzran-2003 - Dynamo Kirov Russian Second Division (Ural)
1493132400
17:00
Utenis - Zalgiris Vilnius Lithuanian A Lyga
1493132400
17:00
Syzran-2003 - Dynamo Kirov Russian Second Division (Ural
1493134200
17:30
Al Fateh - Esteghlal Khuzestan AFC Champions League
1493135100
17:45
Esteghlal - Al Ahli AFC Champions League
1493136000
18:00
AC Cesena - Benevento Italy Serie B
1493136000
18:00
Al Jazira - Lekhwiya AFC Champions League
1493136000
18:00
Tulevik - Parnu Estonian Meistriliiga
1493136000
18:00
Paide - Tammeka Estonian Meistriliiga
1493136000
18:00
Slaven - Dinamo Zagreb Croatian Prva HNL
1493137800
18:30
FC Liefering - Wiener Neustadt Austria Erste Liga
1493137800
18:30
FK Spartak Moscow - Ural S.R Russia Premier League
1493137800
18:30
FC Rostov - FC Ufa Russia Premier League
1493137800
18:30
Athletic Bilbao - Barcelona Spanish Liga Femenina
1493137800
18:30
Slavia Prague - Zlin Czech Republic Cup
1493138700
18:45
Bnei Sachnin - Maccabi Tel Aviv Israeli Ligat ha'Al
1493139600
19:00
Flora - Trans Estonian Meistriliiga
1493139600
19:00
Suduva - Stumbras Lithuanian A Lyga
1493139600
19:00
Astra Giurgiu - FC Timisoara Romanian Cup
1493141400
19:30
Gijon - Espanyol Spain LIGA BBVA
1493143200
20:00
Rijeka - Osijek Croatian Prva HNL
1493143200
20:00
Maccabi Haifa FC - Hapoel Be'er Sheva Israeli Ligat ha'Al
1493143200
20:00
Utrecht II - Den Bosch Dutch Eerste Divisie
1493144100
20:15
Slavia Prague - Zlin Czech Republic Cup
1493145000
20:30
Granada - Malaga CF Spain LIGA BBVA
1493145000
20:30
Perugia - Verona Italy Serie B
1493145000
20:30
Carpi - Trapani Italy Serie B
1493145000
20:30
Union - Lierse Belgian Jupiler League
1493145000
20:30
Standard - Waasland-Beveren Belgian Jupiler League
1493145000
20:30
Roeselare - Kortrijk Belgian Jupiler League
1493145000
20:30
SV Zulte Waregem - AA Gent Belgian Jupiler League
1493145000
20:30
Deportivo Armenio - Sportivo Barracas Argentinian Primera C
1493145000
20:30
Argentino Merlo - Berazategui Argentinian Primera C
1493145000
20:30
San-Martin Burzaco - Deportivo Laferrere Argentinian Primera C
1493145900
20:45
Moenchengladbach - Eintracht Germany DFB Pokal
1493145900
20:45
Chelsea - Southampton FC England Premier League
1493145900
20:45
Wolverhampton - Huddersfield English League Championship
1493145900
20:45
Derry City - St Patricks Irish Premier Division
1493145900
20:45
Derry City - Limerick Irish Premier Division
1493146800
21:00
Angers - Guingamp Coupe de France
1493147700
21:15
Iquique - Zamora Copa Libertadores
1493148600
21:30
Atletico Madrid - Villarreal CF Spain LIGA BBVA
1493151300
22:15
Iquique - Zamora Copa Libertadores
1493155800
23:30
Atletico Tucuman - Jorge Wilstermann Copa Libertadores